Protek Bilgi İşlem San. Tic. Ltd. Şti. Proteknoloji Bilgi İşlem
| Protek Bilgi İşlem San. Tic. Ltd. Şti. E-mail: info@proteknoloji.com | 6.10.2022 , Perşembe
  Protek Crm, Fax Server, Link

Protek Menu

Proteknoloji Bilgisayar Anasayfa
Crm Yazılımları CRM Programları
Demo Program Talebi İletişim & Demo Talebi
Kurumsal Fax Programı Kurumsal Fax Server
Link Yeni Nesil Yeni Nesil Link
Web Sitesi Tasarımı Web Tasarımı
Üretim sistemi yönetimi Üretim & Yönetim Sistemi
Bilgi Makaleleri Makaleler
Crmkobi Crm yazılımları Crmkobi (CRM)

Proteknoloji Haberler

Duyurular

Protek Bilgi İşlem, kişisel bilgisayar ve ağ kullanıcılarına, küçük veya büyük ölçekli kuruluşlar ve kamuya, donanım ve yazılım ürünleri ile üst düzey bilgi işlem danışmanlığı sağlayan bir çözüm ve platform şirketidir.Profesyonel kadrosuyla, bilgisayar ve yan ürünlerinin satışı, yönetim ve bilgi işlem danışmanlığı, sistem destek, bakım-onarım, profesyonel hizmetler ve eğitim konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.Proteknoloji'nin hazırlamış olduğu yeni web sitesi Crmcustom yayına girdi.

Crm demo indir Proteknoloji CRM Çözümlerimiz

Microsoft CRM Download CRM ürünleri, her türlü şirket yapısında Pazarlama, Satış ve Satış sonrası destek konularındaki en önemli gereksinimleri gideriyor. Ürünlerin ayrıntılarının fazlalığı, pazarlama ve satış çalışmalarının koordineli yürütülmesi gibi birçok noktada işletmelerde yaşanan sıkıntılara çözüm getiren İntermat CRM yazılımları, müşteri verilerinin düzene girmesi, projelerin düzenli takibi, çalışanların ve işletmenin başarı grafiğinin izlenmesi ve satış sonrasındaki hizmetlerin kayıt altına alındığı kapsamlı bir sistem kurmaya olanak sağlıyor.

DEVAMI...


kaspersky, nod 32, avast programları Proteknoloji Yazılımsal Güvenlik Hizmetleri

Antivirüs, spyware yazılımları   Eşi benzeri görülmemiş bir uygulama geliştirdiğinizde veya mevcut bir uygulamanın daha iyisini tasarladığınızda  ;
   1. Kaynak kodlarını 3 ncü şahısların erişiminden korumayı
   2. Uygulamanın son kullanıcıya dağıtılan kısmının rasgele kopyalanıp çoğaltılmasını engellemeyi
   3. Uygulamanın güncelleme, bakım, servis, Teknik destek gibi  hizmetlerinden gelir elde etmeyi
   4. Toplumda birey veya firma olarak saygın bir yer edinmeyi

DEVAMI...


Act Fax Server Proteknoloji Kurumsal Fax Server

Toplu Fax Gönderimi Gelen ve giden faksların elektronik ortamda olmasını sağlayan bu ürünün yaptığı iş ağ ortamında gelen faksların bir faks sunucusuna gelmesini ve bu faks sunucusunda toplanan tüm faksların ilgili kişiye elektronik ortamda gönderilmesini sağlamak.  Bu ürün özellikle bir ağ yapısında çalışan müşteriler için tasarlandığından birden fazla bilgisayara ve sunucuya kurulabiliyor. Gelen fakslar bir "gelenler" kutusuna düşüyor. Daha sonra kime gönderilmesi gerekiyorsa ona gönderebiliyorsunuz.

DEVAMI...
Demo,Protek, pro-tek, satış, destek, crm demo, windows çözümleri , crm fiyatı, crm nedir, customer relationship management, intermat yazılımları, satış sonrası destek, kurumsal fax server programı, toplu fax, fiyat ve masraflar hakkında bilgi, ticari programlar, online alışveriş sistemi, emaaza, web çözümleri, sefa fermuar, google optimizasyonu, seo,act fax, bilgisayar satışı, crm çözümler, Crm download, Microsoft Crm indir, crm makaleleri, crm eğitim, video anlatım, ERP, KKP, CPM destek, İntermat programTeknik Servis ve Online Destek, Toplist, ERP, KKP, CPM, İntermat..

CRM Programı Fiyatı Crmkobi Crm Yazılımları

Protek Web Hizmetleri Web Tasarım Hizmetlerimiz

Windows Server ve Ağ Hizmetleri Teknik Servis Hizmetlerimiz

Crm Çözümleri ve Yazılımları Web tasarımı Teknik Servis ve Destek
Crm Programları, pazarlama kaynaklarının daha verimli kullanılabilmesi için, potansiyel ve mevcut müşterilerin çeşitli bakış açılarından sınıflandırılmasın ve takip edil... Devamı >> Hedef kitlenize ulaşmak, şirketinizi tanıtmak, misyonunuzu, vizyonunuzu yayımlayarak aynı anda milyonlarca kişiye ulabilmek için sizde geç olmadan internet..  Devamı >> İşletim Sistemleri Servis Hizmetleri (Windows Server, Novell Server, SQL Server, Exchange Server, ISA Server ve Web Server), Windows çözümleri, Antivirüs Prog.. Devamı >>


  Copyright © 2000 Proteknoloji.com. Tüm hakları saklıdır. Anasayfa | Hakkımızda | Referanslar | İletişim | Site Bilgi